4 kwietnia 2013

Kartka w kratkę

Witajcie!
Dziękujemy, że do nas zaglądacie i o nas pamiętacie!

Przez chwilę nas nie było, ponieważ intensywnie pracowałyśmy nad zapowiadanym już na blogu Kraciastym patchworkiem. Szczęśliwie te prace dobiegły końca, więc możemy Wam pokazać gotową całość.
Oprócz pasków i kratek na patchworku pojawiło się coś specjalnego, coś w sam raz dla młodego mężczyzny ;-) (Wykorzystałyśmy gotowe panele firmy Print Concepts Color).

Jest więc, najważniejszy ze wszystkich, wypasiony wóz strażacki:
Dojechała też karetka pogotowia, tak na wszelki wypadek ;-). W końcu młodym mężczyznom przytrafiają się czasem różne przygody ;-).
Porządku pilnuje policja:

Tym razem zrezygnowałyśmy z pikowania w szwach i zdecydowałyśmy się na stębnowanie równolegle do szwów. Takie rozwiązanie dodatkowo wzmocniło całość, dzięki czemu narzuta przetrwa bez szwanku wiele zabaw i szaleństw, w jakich na pewno przyjdzie jej brać udział.
Teraz całość już jest gotowa i trafiła do młodego człowieka, dla którego była szyta. Została przetestowana na okoliczność miękkości, wielkości i wytrzymałości na rozciąganie ;-). Szczęśliwie wszystkie testy zostały pomyślnie zaliczone i nowy właściciel Kraciastego patchworka cieszy się ze swojego prezentu. I już wymyśla jego nowe zastosowania...  Może to będzie namiot a może hamak - któż to zgadnie? 
A my cieszymy się ogromnie, że udało nam się spełnić kolejne marzenie.

I z utęsknieniem czekamy na wiosnę, Wy pewnie także :-).

Będzie mam miło, znowu Was tu gościć :-).  
Serdecznie pozdrawiamy!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz