26 sierpnia 2012

Jarmark na Placu Grzybowskim w Warszawie

Witajcie!
W Pracowni wre praca ;-).

Wycinamy, zszywamy, ozdabiamy... Kolorowe tkaniny wyglądają z każdego zakamarka, a my ciągle myślimy o tym, co ciekawego mogłoby z nich powstać? 

Mamy ku temu szczególny powód, bo w najbliższy weekend, 1. i 2. września, będziemy gościć na jarmarku na Placu Grzybowskim w Warszawie. Jarmark jest częścią Festiwalu Warszawa Singera

A co powstaje w Pracowni z myślą o jarmarku? Na przykład mniejsze i większe kosmetyczki, które cieszą oczy mnogością kolorów i motywów, choć tradycyjnie już przeważają koty i koteczki.


Nie zapominamy o kluczach, wiecznie gubiących się w otchłani damskiej torebki ;-). By pomóc Wam ich ujarzmieniu, przygotowałyśmy kolorowe, miękkie etui i poręczne smycze. Teraz znalezienie kluczy będzie dużo szybsze i łatwiejsze, a i zmora podartych podszewek i kieszeni przestanie Was nękać ;-).


Mamy też coś, co pomoże przechować karty, bilety miesięczne czy dowód rejestracyjny samochodu. Pomyślałyśmy też o eleganckich wizytownikach...
Jeśli ktoś z Was chciałby na własne oczy zobaczyć nasze prace i będzie w okolicy Placu Grzybowskiego w sobotę, pierwszego września lub w niedzielę, drugiego, serdecznie zapraszamy! Będzie okazja by się spotkać, pooglądać kosmetyczki, torby i torebki, nowe poszewki na poduszki i rękawice kuchenne, które nie doczekały się jeszcze sesji fotograficznych. 

A teraz wracamy do myślenia, czym jeszcze możemy Was zaskoczyć ;-).

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia za tydzień!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz